JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MASAŻU?

 

W trosce o Państwa komfort podczas wykonywania masażu, zabiegu, poniżej przedstawiamy kilka porad oraz wskazówek, które pozwolą Państwu na osiągnięcie pełnego relaksu w trakcie trwania masażu.


1. W celu odświeżenia swojego ciała oraz oczyszczenia go z poprzednio zastosowanych kosmetyków, tuż przed masażem proponujemy wziąć ciepły prysznic lub kąpiel.

W przypadku masażu twarzy, szyi i dekoltu wykonują Państwo pełny demakijaż. 

2. W trosce o Państwa włosy proponujemy spiąć je na czas masażu. Ułatwi to pracę masażyście oraz zmniejszy ryzyko ich naoliwienia.

3. Na czas trwania masażu zostaną Państwo poproszeni o zdjęcie wszelkiej biżuterii. Dzięki temu masażysta będzie miał swobodny dostęp nawet do najdrobniejszych części Państwa ciała, jak uszy czy palce. 

4. Najlepsze efekty terapeutyczne oraz relaksacyjne osiągane są, gdy masaż całościowy przeprowadzany jest na nagim ciele pacjenta. Oczywiście masaż może być wykonany w Państwa prywatnej bieliźnie (w tym przypadku będzie ona narażona na zabrudzenia) lub jednorazowej bieliźnie zabiegowej. 
Na czas trwania zabiegu zostaną Państwo przykryci ręcznikiem/kocem. Odkryte pozostaną jedynie aktualnie masowane partie ciała (wyjątek stanowi masaż z elementami lomi lomi). W celu zapewnienia maksymalnego komfortu wybór sposobu przeprowadzenia zabiegu pozostawiamy do Państwa decyzji. 

5. W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, przed wykonaniem zabiegu masażysta przeprowadzi z Państwem wywiad w celu poznania Państwa oczekiwań, co do wykonania masażu oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Zostaną Państwo również poproszeni o złożenie swojego podpisu na tzw. karcie klienta. 

6. Zarówno poczucie głodu jak i stan organizmu po obfitym posiłku, będą powodowały duży dyskomfort podczas trwania zabiegu. Dlatego też zalecamy, aby najpóźniej na godzinę przed masażem spożyć lekki posiłek. Warto również powstrzymać się od picia kawy i herbaty, by nie pobudzać organizmu bezpośrednio przed jego planowanym wyciszeniem. Przed oraz bezpośrednio po zabiegu niewskazane jest spożywanie alkoholu (nie wykonujemy masażu u osób w stanie nietrzeźwym). Polecamy natomiast uzupełnianie płynów w organizmie, poprzez picie niegazowanej wody mineralnej przed (maksymalnie na godzinę przed masażem) i po zabiegu. 

7. Czas trwania zabiegu to czas Państwa wypoczynku, głębokiej relaksacji i uspokojenia. To Państwo decydujecie czy chcecie spędzić go w ciszy, czy może pełne ukojenie przyniesie Państwu rozmowa z masażystą. To my dostosowujemy się do Państwa potrzeb, proszę nas o nich tylko poinformować. 

8. Podczas trwania zabiegu będzie Państwu towarzyszyć odpowiednia muzyka oraz zapach. Zachęcamy również do własnego przygotowania muzyki. Jeśli nie życzą sobie Państwo akcentu muzycznego/ aromaterapeutycznego, prosimy poinformować o tym masażystę. 

9. Jeśli będziecie Państwo mieli jakiekolwiek uwagi, co do sposobu przebiegu zabiegu, czy pytania związane z masażem, prosimy pytać. Osoba wykonująca zabieg z przyjemnością udzieli Państwu odpowiedzi oraz zastosuje się do Państwa wskazówek.

 

10. Jeśli w trakcie trwania zabiegu poczują Państwo jakiś dyskomfort, prosimy niezwłocznie poinformować o tym masażystę. Jeśli któraś z zastosowanych technik będzie dla Państwa za mocna lub za słaba w odczuciu, prosimy to wyraźnie zakomunikować.


11. Po zakończeniu masażu zostaną Państwo poproszeni o pozostanie na stole do masażu w pozycji leżącej jeszcze przez kilka minut. Pozwoli to powrócić Państwa organizmowi do stanu pełnej równowagi. Podczas podnoszenia się ze stołu prosimy nie wykonywać gwałtownych ruchów. Ponadto, bezpośrednio po zabiegu, prosimy unikać gwałtownego oziębienia ciała.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO MASAŻU

Home   Masaże   Masaże relaksacyjne   Peelingi   Zabiegi na ciało   Pierwsza wizyta   Vouchery

Masaż klasyczny  Masaż kręgosłupa  Masaż leczniczy Masaż Pleców Masaż antycellulitowy  Masaż wyszczuplający Masaż Odchudzający  Masaż bańką chińską  Drenaż limfatyczny

Masaż relaksacyjny Masaże dla Dwojga par  Masaż dla par dwojga  Masaż czekoladą  Masaż Lomi Lomi Nui  Masaż masłem Shea  Masaż gorącymi kamieniami  

Masaż stemplami ziołowymi  Masaż gorącą świecą  Masaż olejem kokosowym  Masaż miodem  Masaż złotem Masaż masłem Shea ze złotem Masaż Gdynia Działki Leśne

Masaż Gdynia Centrum Dietetyka  Pilates  Bioenergoterapia  Reiki 

Copyright ©  Manipura Twoje Centrum Masażu

Rezerwacje:

 

505 402 550

 

 

 

 

kliknij ikonę,aby zadzwonić

Adres:

 

Manipura Twoje Centrum Masażu

ul. Nowogrodzka 15 /1

81-306 Gdynia - Działki Leśne

Płatność w gabinecie tylko gotówką

 

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10:00 - 21:00

Sobota: 12:00 - 17:00

Niedziela: wykonujemy tylko masaż Lomi Lomi po wcześniejszej rezerwacji

 

 

Regulamin

manipura google plus
manipura facebook
manipura instagram

Jesteśmy na:

manipura facebook
masaż leczniczy, masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż sportowy, masaż w preznecie, masaż rwa kulszowa, masaż karku, masaż pleców