Promocje

masaż leczniczy, masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż sportowy, masaż w preznecie, masaż rwa kulszowa, masaż karku, masaż pleców

Masaże dla Dwojga

 

Wspólny masaż to niezapomniany relaks!

Masaż we dwoje to doskonały pomysł dla par, przyjaciół które chcą spędzić odprężające chwile razem.

 

 Kokosowa Wyspa 60 min - 189 zł 240 zł

Afrykańskie Złoto 60 min - 189 zł 240 zł

Kakaowym Masłem 60 min - 189 zł 240 zł

 Moc Avocado 60 min - 249 zł 300 zł

 

 Promocja ważna jest od 10.04.19r do 31.05.19r. Podana cena jest za dwa masaże. Oferta nie łączą się z innymi promocjami, rabatami, bonami. Masaże objęte promocją mogą być zakupione w formie Karty Podarunkowej.

Rytuał Jaśminowe Ukojenie

 

Wyjątkowy autorski masaż relaksacyjny całego ciała, który w połączeniu z właściwościami naturalnego masła jaśminowego regeneruje przesuszona skórę zmiękcza oraz chroni przed nadmierna utratą wody. Właściwości jaśminu zmniejszą objawy stresu, uspokoją i rozluźnią. Wprowadza w głęboki stan relaksacji wytwarzając przy tym hormony szczęścia. Dodatkowo wykonany masaż twarzy w specjalnej formule w połączeniu nono srebra, miedzi i złota stymuluje wzrost komórek osłabionej skóry, kolagenu oraz elastyny. Skóra po zabiegu staje się bardziej jędrna i elastyczna. Przyczynia się do spłycenia i zmniejszenia widoczności zmarszczek oraz skutecznie niweluje ich dalsze pogłębianie. Z cery znikają objawy zmęczenia, stresu, a twarz nabiera zdrowego blasku i świeżego promiennego wyglądu. Wersja masażu 60 min obejmuje grzbietową część ciała (tył ciała, bez masażu twarzy) Wersja 90 min masaż ciała z masażem twarzy

 

Rytuał Jaśminowe Ukojenie 60 min - 99 zł 150 zł

Rytuał Jaśminowe Ukojenie 90 min - 179 zł 220 zł

 

 

 Promocja ważna od 10.04.19r.  oferta nie łączą się z innymi promocjami, rabatami, bonami. Masaże objęte promocją mogą być zakupione w formie Karty Podarunkowej.

Pakiet Zdrowy Kręgosłup 

 

Pakiet Zdrowy Kręgosłup znajduje głównie zastosowanie w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Stosuje się go do złagodzenia sztywności, podwyższonego napięcia i bólu mięśni przy takich dolegliwościach jak napięciowe bóle głowy czy ból lędźwiowo-krzyżowy. Polecany jest szczególnie osobom, które ze względu na rodzaj pracy skarżą się na bóle pleców czy karku. Regularne poddawanie się masażowi leczniczemu stanowi istotny element profilaktyki bólu pleców i stawów.

 

Pakiet 5 masaży 30 min - 299 zł 325 zł

Pakiet 5 masaży 45 min - 399 zł 450 zł

Pakiet 5 masaży 60 min - 599 zł 650 zł

Pakiet 10 masaży 45 min - 799 zł 900 zł

Pakiet 10 masaży 60 min - 1099 zł 1300 zł

 

 

 Promocja ważna jest od 10.04.19r do odwołania, oferta nie łączą się z innymi promocjami, rabatami, bonami. Masaże objęte promocją mogą być zakupione w formie Karty Podarunkowej. Ważność pakietu to 3 miesiące od daty zakupu.

Pakiet Masaży antycellulitowych / wyszczuplających

 

Przygotuj się na Lato z Manipura. Redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Polega on na intensywnym ręcznym rozbijaniu tkanki tłuszczowej w okolicach ud, pośladków i brzucha. Pomaga: w odprowadzeniu toksyn z organizmu i płynów ustrojowych oraz co jest bardzo istotne, wzmacnia przesilone nadmierną nadwagą mięśnie i stawy. Polecany jest przy szybkim spadku wagi w okresie poporodowym, zmianie pracy na tryb siedzący oraz przy niektórych zabiegach chirurgii plastycznej. 

 

Pakiet 10 masaży 45 min - 769 zł 850 zł

Pakiet 10 masaży 60 min - 999 zł 1100 zł

 

 Promocja ważna jest od 10.04.19r do odwołania, oferta nie łączą się z innymi promocjami, rabatami, bonami. Masaże objęte promocją mogą być zakupione w formie Karty Podarunkowej. Ważność pakietu to 3 miesiące od daty zakupu.

Rytuał Lomi Lomi Nui

 

 

Jest to prastara metoda masażu, pracy z ciałem która była praktykowana przez Kahuńskich mistrzów masażu. Jednym z głównych założeń masażu było przygotowanie osoby masowanej do nowego etapu w życiu, nowego przedsięwzięcia. Według wierzeń Hawajczyków odczuwany ból jest wyrazem blokad energetycznych zaś choroby powstają w następstwie tych blokad.  Rytuał lomi lomi służy duchowemu oczyszczeniu, zharmonizowaniu wszystkich procesów ciała oraz zapewnieniu równowagi wewnętrznej. Poddawano mu się zawsze w szczególnych, przełomowych momentach życia, gdy należało podjąć istotne decyzje, obrać nowy kierunek, etc. 

 

Rytuał Lomi Lomi Nui do 90 min - 169 zł 200 zł

 

 

 

Promocja ważna jest od 10.04.19r do odwołania, oferta nie łączą się z innymi promocjami, rabatami, bonami. Masaże objęte promocją mogą być zakupione w formie Karty Podarunkowej. Ważność pakietu to 3 miesiące od daty zakupu.

 

Happy Hours -15%

 

Z dniem 14.01.19r  wprowadziliśmy promocję  "Happy"Hours".

 

Korzystając z naszych usług od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 11:00

otrzymasz 15 % rabatu od ceny wyjściowej.

 

Home   Masaże   Masaże relaksacyjne   Peelingi   Zabiegi na ciało   Pierwsza wizyta   Vouchery

Masaż klasyczny  Masaż kręgosłupa  Masaż leczniczy Masaż Pleców Masaż antycellulitowy  Masaż wyszczuplający Masaż Odchudzający  Masaż bańką chińską  Drenaż limfatyczny

Masaż relaksacyjny Masaże dla Dwojga par  Masaż dla par dwojga  Masaż czekoladą  Masaż Lomi Lomi Nui  Masaż masłem Shea  Masaż gorącymi kamieniami  

Masaż stemplami ziołowymi  Masaż gorącą świecą  Masaż olejem kokosowym  Masaż miodem  Masaż złotem Masaż masłem Shea ze złotem Masaż Gdynia Działki Leśne

Masaż Gdynia Centrum Dietetyka  Pilates  Bioenergoterapia  Reiki 

Copyright ©  Manipura Twoje Centrum Masażu

Rezerwacje:

 

tel. 505 402 550

 

Adres:

ul. Warszawska 41/2

81-306 Gdynia - Działki Leśne

 

 

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 10:00 - 21:00

Sobota: 12:00 - 17:00

 

 

 

Regulamin

manipura google plus
manipura facebook
manipura instagram