masaż leczniczy, masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż sportowy, masaż w preznecie, masaż rwa kulszowa, masaż karku, masaż pleców
19 maja 2020
covid-19 masaz gdynia masaze

Regulamin wizyt w gabinecie Manipura Twoje Centrum Masażu

w warunkach zagrożenia zakażeniem SARS-CoV-2.

 

 

 

Szanowni Klienci! 

 

W związku z zagrożenia zakażeniem SARS-CoV-2 i w trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadzamy nowe zasady pracy i dodatkowe, wzmocnione procedury bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi zaleceniami. Mają one na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia oraz zwiększenie bezpieczeństwa zarówno klientów jak i pracowników naszego gabinetu. Prosimy Was o zapoznanie się z nowym Regulaminem wizyt:

 

1) Przed każdym zabiegiem będzie przeprowadzony wywiad epidemiologiczny. Ankieta przeprowadzana jest w związku z zagrożeniem koronawirusem.

 

2) Klient wchodząc do budynku powinien mieć na sobie maseczkę. Po wejściu do gabinetu zostanie poproszony o dezynfekcję rąk/rękawiczek. 

 

3) Informujemy, że prowadzimy rejestr osób przychodzących na zabiegi.

 

4) Na wizyty prosimy przychodzić bez osób towarzyszących. Osoby niepełnoletnie oraz niepełnosprawne powinny stawić się na wizytę z jednym opiekunem. W przypadku pacjentów niepełnoletnich lub wymagających osoby towarzyszącej – zarówno pacjent, jak i osoba towarzysząca przechodzą ww. procedurę.

 

5) Na wizytę prosimy stawiać się punktualnie. Zgodnie z zaleceniami GIS poczekalnia została wyłączona z użytku. Jeżeli przybędziesz za wcześnie prosimy Cię o poczekanie przed budynkiem lub w samochodzie i poinformowanie nas o wcześniejszym przybyciu telefonicznie lub poprzez wiadomość SMS. 

 

6) Na zabiegi przyjmujemy Klientów z ujemnym wywiadem epidemiologicznym. Jeżeli masz jakiekolwiek objawy chorobowe zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania przez nas usług.

 

7) Prosimy o dokonywanie rezerwacji telefonicznie, online lub mailowo

 

8) Prosimy o nie używanie telefonów komórkowych.

Regulamin wizyt w gabinecie Manipura Twoje Centrum Masażu w warunkach zagrożenia zakażeniem SARS-CoV-2.

manipura instagram
manipura facebook
manipura google plus

Rezerwacje:

 

tel. 505 402 550

 

 

Lokalizacja:

 

ul. Warszawska 41/2

Gdynia - Działki Leśne

 

 

Godziny otwarcia:

 

Pn - Pt: 11:00 - 21:00

Sobota: 12:00 - 17:00

(po wcześniejszej rezerwacji)

 

 

 

Copyright ©  Manipura Twoje Centrum Masażu

Home   Masaże   Masaże relaksacyjne   Peelingi   Zabiegi na ciało   Pierwsza wizyta   Vouchery

Masaż klasyczny  Masaż kręgosłupa  Masaż leczniczy Masaż Pleców Masaż antycellulitowy  Masaż wyszczuplający Masaż Odchudzający  Masaż bańką chińską  Drenaż limfatyczny

Masaż relaksacyjny Masaże dla Dwojga par  Masaż dla par dwojga  Masaż czekoladą  Masaż Lomi Lomi Nui  Masaż masłem Shea  Masaż gorącymi kamieniami  

Masaż stemplami ziołowymi  Masaż gorącą świecą  Masaż olejem kokosowym  Masaż miodem  Masaż złotem Masaż masłem Shea ze złotem Masaż Gdynia Działki Leśne

Masaż Gdynia Centrum Dietetyka  Pilates  Bioenergoterapia  Reiki